Isımak ile depo kurutma ne anlama geliyor ve bu uygulama gerçekten şart haline geldi depolar mutlaka depo kurutma işlemi yapılarak nem, küf, rutubet sorunu giderilmelidir.

Depo Nedir? Depo Nasıl Kurutulur? Depo Kurutulmazsa Ne Olur? Depo ve Ambar Gibi Ortamlar Neden Önemlidir? Gibi sorulara da kısaca cevap vermeye çalışacağız.

Kullanmadığımız veya ara sıra kullansak ta atamadığımız ürünlerin saklanması için ayrılan alan kısmına depo diyoruz.

Depo gibi alanların mutlaka hava sirkülasyonu olması için mutlaka belli aralıklarla havalandırma işlemi yapılması ve depo ortamın nem oluşumunu önlenmesi gerekir.

Eğer depo gibi ortamlarda nem, rutubet gibi sorunlar mevcut ise ilk olarak buna sebebiyet veren sorun giderilerek mutlaka bir depo kurutma cihazı ile kurutulması gereklidir.

Depo alanlarınız havasız kaldığında veya ıslaklık bulunduğunda aşırı bir rutubete maruz kalacak depo da bulunan tüm eşyalar küf oluşumuna sebebiyet verecek ve eşyalarınız zamanla kullanılamaz duruma gelecektir.

İnsan oğlunun yaşam yerlerinde bulunan depo gibi alanlar gerçekten çok önemli olup tüm ıvır zıvırları depo da saklamayı bir aleti tekrar bulmak ve kullanmak için burada saklıyoruz.

Eğer bir gıda üretici iseniz bu durum gerçekten çok hassas mutlaka ısımak ile depo kurutma cihazı kullanarak bu sorun bir an önce giderilmesi zorunludur.

Özellikle ticari olarak faaliyet gösteren firmalar yani depolama alanı olarak bizlere kiralanan eşyalarımızı belli bir süreliğine buralara emanet edilir ve bu ortamlar mutlaka bol hava alan alanlar olması gereklidir.

Lojistik ve nakliyat firmaları depo alanları mutlaka özel olarak yapılmak zorunda depolanan ürünler özellikle gıda ise mutlaka beton üzerine temas olmadan ürünleri palet gibi temas etmeyen yere koymaları gerekli.

Bir hususu daha hatırlatmak istiyorum depo gibi alanlar genelde binaların zemin katında olmakla beraber güneş ışığı fazla görmez alanlar olup ama mutlaka havalandırma gibi bir yapısı olması zorunludur.

Depo alanları sel baskını gibi afetlere çok müsait bir alan olduğu için bu gibi sel felaketi mutlaka düşünülmeli ve bu gibi durumda mutlaka bir depo kurutma cihazı ile en kısa sürede deponun ve bulunduğu ortamın kurutulması gerekir.

Depo da oluşan bu ıslaklık bir süre sonra havayı bozacak ve nem gibi ortamı ortaya çıkaracak eğer daha da müdahale edilmezse rutubet ve küf oluşumu ile pis bir koku oluşumu ile rahatsızlık verecektir.

İster gıda üretimi ister tekstil işi ile uğraşın bir deponuz var ise bu gibi sorun yaşıyorsanız mutlaka bize danışarak bir ısımak depo kurutma cihazı kiralayabilirsiniz.

Depo kurutma firması olarak başta olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir gibi il ve ilçelerinde firmamız elindeki profesyonel olan kurutucuları uygun fiyatlar ile kiraya veriyoruz.

Bu iller harici diğer il ve ilçelerde depo kurutma hizmeti vererek bu tür sorunlardan sizleri kolayca kurtarıyoruz.

Depolarınızda bulunan eşyaların deformasyona uğramadan önce mutlaka bu hizmetimizden yararlanmalısınız.

Depo nem alma kurutma cihazı temin ederek depo da bulunan eşyalara zarar vermesine olanak sağlamadan ısımak ile depo kurutma uygulaması ile bu tehlikeli duruma son vermiş olursunuz.

Fazla zaman kaybetmeden depo nemi alma ve kurutma hizmetimizden yararlanarak olumsuz olan bu depodaki sağlıksız durum yüzünden maddi kayba daha fazla uğramamış olurusunuz.

Isımak elektrikli ve mazotlu olarak cihaz seçenekleri ile hem ısıtma hem de kurutma işlemleri için, her ortamda olduğu gibi, depo gibi ortamların kurutulmasını sağlayan profesyonel bir kurutma cihazıdır.

Firmamız aracılığı ile nem kurutucularımıza, uygun fiyatlar ile satın almadan kiralayabilirsiniz.

Bir telefon kadar sizlere uzak olan firmamız, dilediğiniz de ücretsiz keşif talebi ile gerekli olan tüm bilgi ve size lazım olacak kurutma cihazını tarafınıza zahmetsizce teslim ederek, bu sorunlardan kurtulmuş olursunuz.

#ısımakiledepokurutma #depokurutma #ısımak #ısımakısıtıcı 

Faydalı Bilgiler

Depo Nedir?

Kullanmadığımız veya ara sıra kullansak ta atamadığımız ürünlerin saklanması için ayrılan alan kısmına depo diyoruz. Depo gibi alanların mutlaka hava sirkülasyonu olması için mutlaka belli aralıklarla havalandırma işlemi yapılması ve depo ortamın nem oluşumunu önlenmesi gerekir.

Depo Nasıl Kurutulur?

Eğer depo gibi ortamlarda nem, rutubet gibi sorunlar mevcut ise ilk olarak buna sebebiyet veren sorun giderilerek mutlaka bir depo kurutma cihazı ile kurutulması gereklidir. Depo alanlarınız havasız kaldığında veya ıslaklık bulunduğunda aşırı bir rutubete maruz kalacak depo da bulunan tüm eşyalar küf oluşumuna sebebiyet verecek ve eşyalarınız zamanla kullanılamaz duruma gelecektir.

Depo Kurutulmazsa Ne Olur?

Depo da oluşan bu ıslaklık bir süre sonra havayı bozacak ve nem gibi ortamı ortaya çıkaracak eğer daha da müdahale edilmezse rutubet ve küf oluşumu ile pis bir koku oluşumu ile rahatsızlık verecektir. İster gıda üretimi ister tekstil işi ile uğraşın bir deponuz var ise bu gibi sorun yaşıyorsanız mutlaka bize danışarak bir ısımak depo kurutma cihazı kiralayabilirsiniz.