Isımak ile zemin kurutma işlemi için firmamızdan uygun fiyatlar cihaz kiralama yöntemi ile zemin kurutma cihazı kiralayarak zeminlerinizi kurutabilirsiniz.

Zemin Nedir? Islak Zemin Nasıl Kurutulur? Zemin Kurutulmadan İşlem Yapılır Mı? Gibi sorulara yazımız içinde kısa da olsa anlatmaya çalışacağız.

Zemin deyimi farklı açılara dayanır, örneğin yeni bir inşaat yapımına başlayacak ise ilk olarak zemin durumu kontrol edilir.

İnşaat zemine uygunluk durumuna göre, inşaat projelendirilmesi yapılır ve gerekli ölçümler ile zemin etüttü ortaya çıkar.

Daha çok bizim uygulamamız beton atımı sonrası oluşan durum yani binanın oturacağı alanı kısmen de olsa ilgilendiriyor.

Sıralama yapmak gerekirse beton atımı sonrası, düz bir alan oluşması için sonraki işlemde şap atılıp tamamen zemin oluşumuna getirilmesi ve sonrası zemin durumuna göre diğer işlemlerin yapılması sağlanır.

Zemin işlemi bittikten sonra mutlaka ısımak ile zemin kurutma uygulaması yapılarak zemin kurutulması gerekir.

Bu işlem sonrası yapılacak olan tüm uygulamalara hazır hale gelmiş olmalı.

Uygulamalara örnek vermek gerekirse Fayans, Parke gibi işlemlerin döşemesi ve diğer işlerin yapılması sağlanır.

Kısaca zemin nedir sorusuna cevap vermekle beraber, ıslak zemin nasıl kurutulur denildiğinde cevabı çok basit bu işlem zemin kurutma cihazı yardımı ile olur.

Zemin kurutulmadan yapılacak olan tüm işlemlerde zaman içinde sorun çıkaracak eğer parke döşendiyse zamanla parkeler atacak nem, küf gibi sorunlara sebebiyet verecektir.

Fayans döşeme olacak ise zamanla fayans altına sürülen yapıştırıcı ve harç zamanla deforme olup kısa bir süre sonra yerinden oynamaya ve kırılmaya başlayacaktır.

Islanmış zemin mutlaka kurutulmalıdır yoksa zemin üzerinde nem oluşumu sonrası rutubet ve küf oluşumu kaçınılmaz olacaktır.

Zemin de ıslaklık, nem, küf, rutubet  var ise mutlaka firmamızı arayarak konu hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bir inşaatın sağlıklı olması için mutlaka zeminleri sağlam olması gereklidir.

Isımak ile zemin kurutma cihazı bu gibi sorunları tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Isımak cihazları sadece zemini değil diğer yerlerinde kurutulmasını sağlar, beton kullanımı olan her alan bu şekilde kurutulur.

Piyasada mevcut birçok marka ve kalitede zemin kurutma cihazı olup, hemen hemen hepsi kurutma ve ısıtma işlemi için üretilmişlerdir.

Firmamızın elinde mevcut olan kurutma cihazları elektrikli ve mazotlu olarak çalışmakta olup farklı ebat ve güçlü kurutma oranlarına sahiptirler.

Üretim yerleri olarak yerli ve alman teknolojisi cihazlar olup hem satın alabilir hem de uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.

Devamlı olarak zemin kurutma işleriniz oluyorsa, satın almanızı öneriyoruz eğer sadece kısa dönem ihtiyacınız olacak ise günlük, haftalık, aylık olarak bütçenizi yormadan bu kurutucuları kiralayabilirsiniz.

Kurutma cihazlarımız gayet ergonomik, kolay taşınabilir ve kolay çekilerek tekerlekleri sayesinde bir yerden bir yere kaldırıp taşımadan çekerek götürürsünüz.

Kısaca özetlemek gerekir ise parke öncesi ıslak zemin kurutulmalı fayans döşenecek ise önce zemin kurutulması gereklidir.

Lütfen firmamızı arayarak kafanızı yoran ve takılan bu gibi sorunları nasıl baş edeceğinizi fazla zaman kaydetmeden bize ulaşın.

Isımak ile zemin kurutma hizmetimiz olan ücretsiz yerinizde keşif talebi ile ekibimiz yerinizde gerekli çalışmalar ile sizlere hangi cihaz uygunluğu ve ne kadar süreçte normal kuruma değerlerine ve kaç adet kurutma cihazı ile bu sorun giderileceği hakkında bilgilendirileceksiniz.

Siz yorulmadan işinde uzman ekibimiz işlerini yapar ve sizin zaman ve para tasarrufu yapmasını sağlamış olurlar.

Nemtek zemin kurutma firması olarak birçok bireysel ya da kurumsal müşteri ile çalışarak bu gibi sorunlara son verdik sloganımız olarak, neme son veriyoruz.

#ısımakilezeminkurutma #zeminkurutma #ısımak #ısımakısıtıcı

Faydalı Bilgiler

Zemin Nedir?

Zemin deyimi farklı açılara dayanır, örneğin yeni bir inşaat yapımına başlayacak ise ilk olarak zemin durumu kontrol edilir. İnşaat zemine uygunluk durumuna göre, inşaat projelendirilmesi yapılır ve gerekli ölçümler ile zemin etüttü ortaya çıkar.

Islak Zemin Nasıl Kurutulur?

Kısaca zemin nedir sorusuna cevap vermekle beraber, ıslak zemin nasıl kurutulur denildiğinde cevabı çok basit bu işlem zemin kurutma cihazı yardımı ile olur. Zemin kurutulmadan yapılacak olan tüm işlemlerde zaman içinde sorun çıkaracak eğer parke döşendiyse zamanla parkeler atacak nem, küf gibi sorunlara sebebiyet verecektir.

Zemin Kurutulmadan İşlem Yapılır Mı?

Kurutma cihazlarımız gayet ergonomik, kolay taşınabilir ve kolay çekilerek tekerlekleri sayesinde bir yerden bir yere kaldırıp taşımadan çekerek götürürsünüz. Kısaca özetlemek gerekir ise parke öncesi ıslak zemin kurutulmalı fayans döşenecek ise önce zemin kurutulması gereklidir.