İnşaat Nem Alma Makinesi kiralaması ve satışı yapmakta olan firmamız inşaatlar da oluşan nemi kısa sürede yok etmekte ve bir daha o alanda nem alma sorunu ile karşılaşılma riskini yok etmektedir.

İnşaat nem alma makinası üstün teknoloji ile donatılmış olduğundan dolayı saatler içerisinde ortamda bulunan nemi yok edip ortamda bulunması gereken nemi dengeleyerek daha yaşanılabilir bir ortam yaratmaktadır.

İnşaat nemi alma işlemi kurutma cihazları dışında herhangi bir yöntem kullanılarak yapıldığında bina üzerinde karşılaşılan sonuçlar oldukça kötü olmakta ve binanın sağlıklı bir şekilde ayakta kalmasına engel olmaktadır.

İnşaat nemi alma işlemi inşaat uygulamasının hemen ardından beklemeden yapılması gerekmektedir.

Örnek olarak sıva nemi alma işlemi bazı inşaatlarda bekletilerek kurutulmaya çalışılmakta ve bu kuruma işlemi içinde güneş ısısından faydalanılmaktadır.

Bu yanlış bir uygulama olmakla birlikte sıvanın kuruması 120 ile 150 gün arasında değişen zaman dilimlerinde gerçekleşmekte olup, hem inşaatın diğer işlerinin beklemesine hem de sağlıklı bir şekilde kuruma işleminin gerçekleştirilmemesine sebep olmaktadır.

İnşaat nemi alma işlemini inşaat kurutma cihazlarından faydalanılarak yapmak ise kurutma işleminin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlamasının yanı sıra kurutmanın daha sağlıklı olmasını da sağlamaktadır.

İnşaat nem alma makinesi kiralama firması olarak dönemsel çalışmalarınız için cihazlarımızı kiralayabilirsiniz.

Kiralama talebinizi cihazı ne kadar büyüklükte bir alanda kullanacağınızı ve adresinizi bizlere ileterek yapabilirsiniz.

Cihaz vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede getirilerek uygulamalı olarak kullanımı anlatılacak ve çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilecektir.

İnşaat kurutma cihazımızın kullanımı son derece kolay olup bir kere uygulamalı gösterildiği takdirde herkes tarafından kullanabilir.

Cihazımız geniş alanlarda kullanıma uygun olup 100 metre uzaklıktan bile yüksek üfleme yaparak inşaatların kurumasını sağlamaktadır.

Cihaz taşınabilir olması sebebiyle özellikle yüksek yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Ayrıca müthiş bir çalışma performansına sahip olan cihazımız saatlerce çalıştırıldığında dahi performansından bir şey kaybetmemekte ve yüksek üfleme gücü ile inşaat kurutma işlemine devam etmektedir.

Cihazlarımızın kullanımı insanların yaşam alanlarında da rahatlıkla yapılabilmektedir.

Oldukça sessiz çalışması ve göze hoş gelen görüntüsü ile gerek işitsel gerekse de görsel olarak hiçbir rahatsızlık vermeden cihazlarımızı kullanabilir yüksek ısı enerjisi sayesinde inşaat nem alma işlemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

İnşaat nem alma makineleri firmamız bünyesinde iki farklı enerji çeşidi ile çalışmaktadır. Bu enerji çeşitleri mazotlu ve elektrikli olarak ikiye ayrılmaktadır.

Mazotlu cihazımız daha çok elektrik enerjisinin kullanımının mümkün olmadığı ya da tehlike arz ettiği alanlarda tercih edilmekte olup, hiç durmadan çalışabilme özelliğine sahiptir.

Yakıt takviyesi çalışırken bile özel bir aparat sayesinde yapılabilmektedir.

Mazotlu cihazımızın yakıt takviyesi yapılacağı aparatı cihazımızı kiraladığınızda teslim sırasında firma personellerimiz tarafından sizlere verilmekte ve nasıl kullanacağınız uygulamalı olarak gösterilmektedir.

İnşaat nem alma makinesi sağladığı kullanım kolaylığı ve sonuçlarının yanında Avrupa standartların da bir güvenliğe sahiptir.

Uzun süreli çalışmalar esnasında özellikle mazotlu cihazlarımızda ısınmalar meydana gelebileceği ve bu ısınmaların mazot tankına sirayet edip patlama gibi istenmeyen durumlar yaşanabileceği aklınıza gelebilir.

Ancak bu gibi durumlar üretici firma tarafından düşünülmüş ve motor özel bir koruma haznesine alınmıştır.

Ne kadar çalışırsa çalışsın motorda herhangi bir ısınma olmadığı gibi performansta da herhangi bir düşme söz konusu olmamaktadır.

Nem alma makinesi kiralama firması olarak bizden temin edebileceğiniz kurutma cihazlarını güvenle kullanabilir ve kısa sürede nem alma sorunlarınızdan kurtulup, inşaattınız işleyişine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Üstelik makinemizi kaç gün süre ile kiralamak istediğiniz tamamen size kalmış durumda.

Kiralama işlemi sonrasında yaşayacağınız her türlü sorun ve teknik destek için de firma olarak yanınızda ve bir telefon uzağınızdayız.

İnşaat nem alma makinası kullanımı özellikle inşaat sektörüne zaman kazandırmakta ve inşaatların daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayıp, sağlam ve nemlenme olayları ile karşılaşmayacak binaların ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

#inşaatnemalmamakinesi #inşaatnemalmamakinası #inşaatnemalma #inşaatnemialma

Faydalı Bilgiler

İnşaat Nem Alma Makinası Kiralık Var mı?

İnşaat Nem Alma Makinesi kiralaması ve satışı yapmakta olan firmamız inşaatlar da oluşan nemi kısa sürede yok etmekte ve bir daha o alanda nem alma sorunu ile karşılaşılma riskini yok etmektedir.

İnşaat Nem Alma Makinesi Firması Arıyorum?

İnşaat nem alma makinesi kiralama firması olarak dönemsel çalışmalarınız için cihazlarımızı kiralayabilirsiniz. Kiralama talebinizi cihazı ne kadar büyüklükte bir alanda kullanacağınızı ve adresinizi bizlere ileterek yapabilirsiniz.

İnşaat Nem Alma Makinesi Nem Alıyor mu?

İnşaat nem alma makinesi sağladığı kullanım kolaylığı ve sonuçlarının yanında Avrupa standartların da bir güvenliğe sahiptir. Uzun süreli çalışmalar esnasında özellikle mazotlu cihazlarımızda ısınmalar meydana gelebileceği ve bu ısınmaların mazot tankına sirayet edip patlama gibi istenmeyen durumlar yaşanabileceği aklınıza gelebilir.