Elektrikli ısıtıcı özellikleri ile sunmuş olduğu yüksek ısı gücü ile sizlere istediğiniz sıcak hava akımını elde etmenizde yardımcı olmaktadır.

Nemtek elektrikli ısıtıcı ürünleri genellikle inşaat veya sanayi tipi ısıtıcılar olarak da geçmektedir.

Elektrikli ısıtıcıların kullanım süreleri boyunca sağlamış olduğu en büyük avantajlardan birisi de diğer ısıtıcılara oranla ortamda bulunan havadaki oksijen miktarını kesinlikle azaltmamaktadır.

Bu özelliği ile bulunduğunuz ortamda istediğiniz süre zarfında elektrikli nemtek ısıtıcıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Trotec elektrikli ısıtıcılar, adından da anlaşılacağı üzere elektrik bağlantısı olan her alanda kullanım için uygundur.

Gerekli görülüğünde uzatma kablosunu da değiştirebilirsiniz. Elektrikli ısıtıcı almadan önce seçmek için ürün incelerken bazı önemli noktalara da dikkat etmeniz de fayda olacaktır.

Bu özelliğe ayrıca dikkat etmeniz, en doğru ısıtıcı seçmeniz için oldukça önemlidir. Isıtıcı seçerken en ekonomik ve en kaliteli ürünü seçmek için özen göstermenizin durumunda,

ayrıca seçmiş olduğunuz cihazın hemen her mekânda ve alanda da rahatlıkla kullanılabilmesi de sizlere bir artı kazandıracaktır.

Kiralık elektrikli trotec ısıtıcı arıyorsanız bozuk veya sorunlu ürünleri kiralayarak maddi olarak zarar görmemek için kiralık hizmetinde kalitesini kanıtlamış olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Kiralık nemtek elektrikli ısıtıcı ürünlerimiz genellikle depolarda, hangarlarda, tamamlanmamış yapılarda, inşaatlarda kullanılmaktadır.

Eğer elektrik bağlantısı var ise kış mevsiminde donma gibi sorunların yaşanmaması için seralarda veya buna benzer çadırlarda da elektrikli nemtek ısıtıcıları tercih edebilirsiniz.

Isımak markası, yeniden tasarlayarak üretmiş olduğu elektrikli ısıtıcılarda güvenlik seviyesini %100 e varan oranlara kadar çıkarmayı başarmıştır.

Elektrikli ısıtıcıların en zorlu şartlar altında bile çalışmasını uygun testler le deneyerek emniyet seviyesini rakiplerine oranla hatasız olarak üretmeyi başarmıştır.

Bu da sizlerin elektrik ile çalışan bir ısıtıcıyı kullanırken güvenlik sebebi ile yaşadığınız endişelerinize bir son vermeniz için oldukça önemi bir özelliktir.

Güvenlik özellikleri arasında en dikkat çeken durumlardan birisi de ısıtıcının aralıksız olarak çalışması test edilerek yani aşırı ısınma durumlarında bile ısıtıcının ısınması engellemiştir.

Motorun sürekli sağlıklı bir şekilde çalışması da ısıtıcıdan kesintisiz olarak verim almanız için oldukça önemlidir.

Elektrikli ısıtıcı bir diğer önemli özelliği de tamamen kapalı olan yani ev veya buna benzer alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilmesidir.

Kiralık elektrikli nemtek ısıtıcı cihazlarının kullanımı kadar montajı da oldukça basittir.

Özellikle tek yönlü bir kullanıma sahip olan ısıtıcılara göre ısımak elektrikli ısıtıcıların yatay veya dikey olarak kullanılabilmesi ve bunun yanında da istenilen yüksekliğe,

veya duvara da monte edilerek sorunsuz olarak çalıştırılabilmesi de ısımak farkını bir kez daha ortaya çıkarmaktadır.

Isımak elektrikli ısıtıcılar, sürekli olarak aynı değerde ısı verebilmesi için entegre ısı sistemine sahip olarak üretilmiştir.

Bu da nemtek elektrikli ısıtıcıyı ilk çalıştırdığınız andan itibaren sizler cihazı kapatmadığınız sürece sürekli aynı ısıyı alacağınız anlamına gelmektedir.

Montaj sırasında ek olarak cihazı değerlendirebilmeniz için gerekli görüldüğünde kullanabileceğiniz bu ek ürünleri de gerek kiralık gerekse satılık olarak temin ettiğiniz ürünlerin yanında da alabilirsiniz.

Isınma sorununuzu eşit oranda dağılan bir ortam ısıtıcısı ile gidermek istiyorsanız elektrikli ısıtıcı serisini inceleyebilirsiniz. 

#elektrikliısıtıcı #nemtekelektrikliısıtıcı #trotecelektrikliısıtıcı #ısımakelektrikliısıtıcı #nemtek #trotec #ısımak

Elektrikli Isıtıcı

Faydalı Bilgiler

Nemtek Elektrikli Isıtıcı

Nemtek elektrikli ısıtıcı ürünleri genellikle inşaat veya sanayi tipi ısıtıcılar olarak da geçmektedir. Elektrikli ısıtıcıların kullanım süreleri boyunca sağlamış olduğu en büyük avantajlardan birisi de diğer ısıtıcılara oranla ortamda bulunan havadaki oksijen miktarını kesinlikle azaltmamaktadır. Bu özelliği ile bulunduğunuz ortamda istediğiniz süre zarfında elektrikli nemtek ısıtıcıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Trotec Elektrikli Isıtıcı

Trotec elektrikli ısıtıcılar, adından da anlaşılacağı üzere elektrik bağlantısı olan her alanda kullanım için uygundur. Gerekli görülüğünde uzatma kablosunu da değiştirebilirsiniz. Elektrikli ısıtıcı almadan önce seçmek için ürün incelerken bazı önemli noktalara da dikkat etmeniz de fayda olacaktır.

Isımak Elektrikli Isıtıcı

Isımak markası, yeniden tasarlayarak üretmiş olduğu elektrikli ısıtıcılarda güvenlik seviyesini %100 e varan oranlara kadar çıkarmayı başarmıştır. Elektrikli ısıtıcıların en zorlu şartlar altında bile çalışmasını uygun testler le deneyerek emniyet seviyesini rakiplerine oranla hatasız olarak üretmeyi başarmıştır.