İnşaat kurutma için ısıtıcı çeşitleri gerek elektrik ısıtıcı ve mazotlu ısıtıcı olarak farklı yakıt tüketimi ile çalışan ve kurutma alanlarında da güvenle kullanabileceğiniz profesyonel cihazlardır.

Nemtek ve Isımak markası adı altında tercih edeceğiniz ısıtıcılar çok yönlü bir kullanım sahasına sahiptir.

Her alanda kullanabileceğiniz trotec ve ısımak ısıtıcılar özelikle arşiv gibi odalarda ve depo gibi alanlar da ıslaklık giderme ve nem kurutma için tercih edilmektedir.

Nemtek ısıtıcıların diğer rakiplerine göre en önemli farkı sıcak hava çıkışının oldukça kuvvetli olmasıdır.

Sıcak havayı yüksek fan özelliği ile etrafa yayarken aynı zamanda ısının eşit bir şekilde dağılmasını da sağlamaktadır. Bacalı ısıtıcıları da ısımak farkı ile temin edebilirsiniz.

Bacalı ısıtıcılar yakıt ile çalıştığı için genellikle ısı verme değerleri hakkında bazı önyargılar bulunmaktadır.

Trotec bacalı ısıtıcılar özellikle yakıtı tasarruflu olarak harcadığı için ayarladığınız ısı değerine hızlı bir şekilde ulaşır ve sizlere yakıt bitene kadar yüksek kalitede bir ısı sunar.

Yüksek ısı sunma kapasitesine karşılık olarak ağırlık olarak da kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Tekerlekli yapısı sayesinde istediğiniz yere ısımak ısıtıcıyı taşıyabilirsiniz. Yine aynı şekilde ısımak ısıtıcılar yere sabitlenerek kullanılabilmektedir.

Duvar veya tavanda monte ederek de kullanabilmeniz için gerekli aparatları da ısımak ısıtıcı temininiz sırasında firmamızdan talep edebilirsiniz.

Yine otomotiv sektöründe araç parçalarının boya veya bakımı sırasında kurutma ve ısıtma sorununu daha kısa sürede ve daha etkili bir şekilde çözebilmek için işletmelerde kulanım için uygun olan elektrikli ısımak ısıtıcıları deneyebilirsiniz.

Isımak ısıtıcı kiralama firması olarak sadece sıcak hava ihtiyacınız olduğunda değil imalathanelerde veya yapı sektöründe ıslaklık kurutma için de ısımak ısıtıcıları deneyebilirsiniz.

Isımak ısıtıcı ve Trotec Isıtıcı çeşitlerini gerek ticari alanlarda gerekse sanayi ve endüstriyel alanlarda kullanabilirsiniz.

Oldukça büyük alan genişliğine sahip olan üretim fabrikalarında nem gidermek ve kışın ısınma sorununu ortadan kaldırmak için bir çözüme ihtiyacınız var ise elektrikli ısımak cihazını önerebiliriz.

Özellikle üretim fabrikalarında belirli düzeyde ısı değerini korumanız gerekebilmektedir.

Bu gibi durumlarda uzun saatler boyu çalışabilecek ve aynı ısı değerinde verim düşüklüğü yaşamadan ısı sunabilecek bir ısıtıcıya ihtiyacınız olacaktır.

Sadece kapalı alanlarda değil açık alanlarda da ısınma ve kurutma sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Şantiye ve depo için kullanılan çadırları ısınma sorununun giderilmesi için bacalı ısımak ısıtıcıları tercih edebilirsiniz.

Havalandırma sorunu yaşamıyorsanız ve baca çıkışı için uygun bir alanda bulunuyorsanız mazotlu ısımak ısıtıcıları bu alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Geniş ürün çeşitliliğine sahip ve oldukça ekonomik fiyat aralıklarına sahip olan bir ısımak ve trotec ısıtıcı kiralayan firma arıyorsanız doğru adrestesiniz diyebiliriz.

Isımak ısıtıcıların çift kademeli fan özelliği olması ve ayarlanabilir ısı değerlerinin olması çok yönlü bir kullanım avantajı sunmaktadır.

Küçük bir alan için tercih ettiğiniz ısımak ısıtıcıyı daha büyük bir alan için de kullanabilirsiniz.

Bu noktada cihaz seçiminde dikkat etmeniz gereken nokta ısımak ısıtıcının etkisini göstereceği ısı değerleridir.

Trotec ve Isımak ısıtıcı cihaz özellikleri ve detayları için bilgi edinmek isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

Faydalı Bilgiler

İnşaat Kurutma Isıtıcı İle Olur mu?

Her alanda kullanabileceğiniz trotec ve ısımak ısıtıcılar özelikle arşiv gibi odalarda ve depo gibi alanlar da ıslaklık giderme ve nem kurutma için tercih edilmektedir. Nemtek ısıtıcıların diğer rakiplerine göre en önemli farkı sıcak hava çıkışının oldukça kuvvetli olmasıdır. Sıcak havayı yüksek fan özelliği ile etrafa yayarken aynı zamanda ısının eşit bir şekilde dağılmasını da sağlamaktadır. Bacalı ısıtıcıları da ısımak farkı ile temin edebilirsiniz.

İnşaat Alanlarında Isıtıcı Kullanılır mı?

Küçük bir alan için tercih ettiğiniz ısımak ısıtıcıyı daha büyük bir alan için de kullanabilirsiniz. Bu noktada cihaz seçiminde dikkat etmeniz gereken nokta ısımak ısıtıcının etkisini göstereceği ısı değerleridir. Trotec ve Isımak ısıtıcı cihaz özellikleri ve detayları için bilgi edinmek isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

Kiralık Mazotlu ve Elektrikli Isıtıcı Var mı?

İnşaat kurutma için ısıtıcı çeşitleri gerek elektrik ısıtıcı ve mazotlu ısıtıcı olarak farklı yakıt tüketimi ile çalışan ve kurutma alanlarında da güvenle kullanabileceğiniz profesyonel cihazlardır. Nemtek ve Isımak markası adı altında tercih edeceğiniz ısıtıcılar çok yönlü bir kullanım sahasına sahiptir.