İnşaat Sıva Kurutma Cihazı pazarlaması yapmakta olan firmamız inşaat, tadilat ve restorasyon işlerinizde sıva kurutma cihazları kiralama ile hizmetinizdedir.

Sıva kurutma cihazı kiralama yöntemi ile dönemsel olarak yaptığınız sıva işlerinizin ardından sıvanızı kısa süre içerisinde kurutabilir ve çok az bir maliyet ile inşaatınızın, tadilatınızın ya da restorasyon işlerinizin aksamamasını sağlayabilirsiniz.

Özellikle inşaat alanlarında yapılması gerekli olan sıva kurutma işlemi aslında bir bina için en önemli işlemlerden bir işlem olarak gereklidir.

Sıva olması gereken bir şekilde kurutulmaması bir bina gerek inşaat halinde iken gerekse de inşaat tamamlandıktan sonra çeşitli sorunlar çıkarabilecektir.

Bu sorunlar ile başa çıkabilmek mümkün olsa da katlanılacak maliyet oldukça fazla olacaktır.

Bu maliyete katlanmaktansa sıva kurutma cihazı kiralayarak sıvanızı kurutabilir ve bu kurutma işlemini yaparken çok az bir maliyet ödeyerek inşaatınızın ya da tadilatınızın masrafını kesebilirsiniz.

Sıva kurutma cihazı yüksek üfleme gücü teknolojisi ile alanın büyüklüğüne göre değişen sürelerde kurutma işlemini gerçekleştirmektedir.

Kurutma cihazı tam gücü ile hiç ara vermeden çalışabilir ve bu çalışma süresi boyunca cihazın motor kısmında bir ısınma söz konusu olmayacaktır.

Cihazımız da güvenlik ön planda olup her türlü ortamda çalışabilecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Taşınabilir olması da cihazın başka bir özelliği olmakla birlikte özellikle büyük alanlarda farklı yerlerde ya da yüksek yerlerde kullanabilmek için oldukça elverişlidir.

Kiralık sıva nem kurutma cihazı isminden de anlaşılacağı üzere sadece sıva kurutma da değil aynı zamanda ıslak sıvanın zamanında ya da kontrollü bir şekilde kurutulmamasından kaynaklı olarak ortaya çıkan nemlenme sorununu da çözüm bulmaktadır.

Nem oluşması genel olarak dış etkenlerden oluşmakta gibi görünüyor olsa da aslında nem alma olayının köküne inilirse binanın ilk yapım aşamasında yapılan eksiklikler ya da sıvanın sağlıklı bir şekilde kurutulmamasından kaynaklandığı anlaşılmaktadır.

Çünkü sıvası zamanında ve kontrollü bir şekilde kurutulan binalar her ne kadar dış etkenlere de maruz kalsalar nemlenme sorunu ile karşı karşıya kalmamaktadırlar.

Bu sebeple nemlenme sorununu ile karşılaşmamak için binanın yapım aşamasında kullanılan yalıtım malzemeleri ile sıvanın bütünleşebilmesi ve beton ile işbirliği içerisinde kalabilmesi açısından hem sağlıklı hem de kontrollü bir şekilde sıva kurutma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

İnşaat Sıva kurutma cihazı kiralama işlemi gerçekleştirerek sıvanızı hemen kurutabileceğiniz gibi binanın diğer alanlarında bulunan sıvanın sağlıklı kurutulmamasından kaynaklanan nemlenme olayını da cihazın taşınabilirliği sayesinde engelleyebilir ve sıvayı baştan aşağıya kontrollü bir şekilde tekrar kurutarak nemlenmesini engelleyebilirsiniz.

Bu gerekli olan uygulama yapıldığın da bina ilerleyen zamanlarda dış etkenlere (yağmur, kar, fırtına, dolu vb.) ve iç etkenlere (su tesisatı sızıntısı, su borusu patlaması vb.) karşı daha dayanıklı olacaktır.

Bunun sebebi ise sağlıklı kurutulmuş bir sıvanın bina içerisinde kullanılan tuğla, beton ve yalıtım malzemesi ile bütünleşip binanın dayanıklılığını arttırmasıdır.

İnşaat sıva kurutma cihazı hizmeti almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçip kullanacağınız alanı ya da alanları ve adresinizi verdiğiniz takdirde cihaz adresinize kadar tarafımızca teslim edilmektedir.

Ayrıca cihazdan maksimum verimi alabilmeniz için nasıl kullanılacağı ve kullanılır iken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında cihaz teslimine gelen teknik personellerimiz tarafından küçük ipuçları verilecek ve kullanım şekli uygulamalı olarak tarafınıza gösterilecektir.

İnşaat sıva kurutma cihazı kiralama firması olarak cihazlarımızın özelliklerine ve güçlerine inanıyoruz ve eski yöntemler ile sıva kurutma işlemini tarihe gömdüğümüzü söylüyoruz.

Normalden çok daha kısa sürede sıva kurutma işleminizi gerçekleştireceğimizi siz değerli müşterilerimize garanti ediyoruz.

İnşaat sıva kurutma cihazı temini için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçip, inşaatınızın sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için bir sıva kurutma cihazı edinmenizi tavsiye ediyoruz.

#inşaatsıvakurutmacihazı #inşaatkurutmacihazı #sıvakurutmacihazı

Faydalı Bilgiler

Kiralık İnşaat Kurutma Cihazı Var mı?

İnşaat kurutma cihazı kiralama işlemi gerçekleştirerek sıvanızı hemen kurutabileceğiniz gibi binanın diğer alanlarında bulunan sıvanın sağlıklı kurutulmamasından kaynaklanan nemlenme olayını da cihazın taşınabilirliği sayesinde engelleyebilir ve sıvayı baştan aşağıya kontrollü bir şekilde tekrar kurutarak nemlenmesini engelleyebilirsiniz.

Kiralık Sıva Kurutma Cihazı Var mı?

Sıva kurutma cihazı kiralama yöntemi ile dönemsel olarak yaptığınız sıva işlerinizin ardından sıvanızı kısa süre içerisinde kurutabilir ve çok az bir maliyet ile inşaatınızın, tadilatınızın ya da restorasyon işlerinizin aksamamasını sağlayabilirsiniz.

İnşaat Kurutma Cihazı Sıva Kurutur mu?

İnşaat sıva kurutma cihazı kiralama firması olarak cihazlarımızın özelliklerine ve güçlerine inanıyoruz ve eski yöntemler ile sıva kurutma işlemini tarihe gömdüğümüzü söylüyoruz. Normalden çok daha kısa sürede sıva kurutma işleminizi gerçekleştireceğimizi siz değerli müşterilerimize garanti ediyoruz.