Islak şap kurutma cihazı normal şebeke enerjisi ile çalışmakta olup, yaptığı şap nemi kurutma işlemi boyunca son derece az bir elektrik enerjisi kullanmaktadır.

Az miktarda kullandığı elektrik enerjisinin tamamını ısı enerjisine dönüştürebilen güçlü motoru sayesinde kurutma işlemini gerçekleştiren şap kurutma cihazı.

Bu işlemi ara vermeden gerçekleştirdiği halde oldukça ekonomik bir cihaz olduğunu gerçekleştirdiği çalışmalar ile de kanıtlamıştır.

Şap kurutma cihazlarının tamamı zorlu ve tozlu inşaat şartlarında çalışabilecek dayanıklılığa sahiptir.

Cihazın hava menfezlerine inşaat ortamından dolayı kaçabilecek tozlar cihaz tarafından engellenebilmekte ve cihazda bulunan filtreler bu tozları emerek cihazın çalışmasına engel olmamasını sağlamaktadır.

Şap kurutma cihazlarının bir başka dikkat çekici özelliği ise açık alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilmesidir.

Özellikle soğuk havalarda dahi sıcak hava üfleyebilme özelliği açık alanlarda yapılacak şap kurutma çalışmalarında oldukça işe yaramakta ve kurutma işlemi bu sayede hava şartlarına bağlı kalınmadan gerçekleştirilebilmektedir.

Islak şap kurutma cihazı hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz nem kurutması yapacağınız alanın genişliğini ve adres bilgilerinizi firmamıza iletmeniz alanınız için en uygun kapasite ve güce sahip olan cihazın adresinize kadar getirilmesini sağlayacaktır.

Kurutma cihazlarımızı firmamız aracılığı ile satın alabileceğiniz gibi özellikle küçük alanlarda uyguladığınız ve bir gün sürecek şap kurutma işlemleriniz için kiralama yöntemimizden faydalanabilirsiniz.

Satın alsanız da kiralasanız da firmamız tarafından adresinize kadar getirilecek olan şap kurutma cihazının kullanımının nasıl olacağından, dikkat edilmesi gerekir.

Bazı püf noktalarına ve gerekirse cihazdan en yüksek verimi alabilmeniz için cihazın doğru şekilde yerleştirilmesine kadar uzman personellerimizden destek isteyebilirsiniz.

Eleman eksiğiniz bulunmakta ve şap kurutma işlemini yaptıracağınız elemanınız bulunmuyorsa firmamız elemanlarından ücret karşılığında şap kurutma cihazı aracılığı ile şap kurutma işlemini gerçekleştirmesini talep edebilirsiniz.

Islak şap nem kurutma cihazı sahip olduğu özellikler ve firmamızın müşteri memnuniyeti ile en zor şap kurutma işlemlerinin bile üstesinden tahmin edilen süreden çok daha kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmekte

ve ilerleyen dönemlerde zemininizde nemlenme ve rutubetlenme sorunları ile karşılaşma ihtimalinizi ortadan kaldırmaktadır.

Islak şap nemi kurutma için en doğru adres firmamız olup, kurutma işlemi sonrasında ortaya çıkan görüntü ve sonrasında nemlenme ve rutubetlenme sorunları ile karşılaşmayacağınız düşüncesi ile inşaatlarınızı,

çok daha kısa sürede tamamlayıp firmanıza itibar kazandırabilir ve çok daha fazla inşaatı tamamlayabilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Kısaca sizi ıslak şap kurutma cihazı hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

Şap içindeki nemi alma kapasitesi ortalama olarak 70 litre ve 24 saat çalışabilme özelliği aralığı 5 ile 32 sıcaklığıdır.

Cihaz çok gürültülü olarak çalışmıyor gayet normal bir ses debisi mevcut 54db olmak üzere, maksimum güç tüketimi 1,27 kW olarak cihaz gücüne göre değişkenlik göstermektedir.

Otomatik higrostat kontrollü bir nem alma işlemi ile kaliteli sıcak gaz defrost modu ile döner kompresör özelliğini taşır.

Taşıması çok kolay olmakta buda tekerlekleri sayesinde kolayca istediğiniz yere götürmede sorun yaşamıyorsunuz.

Su haznesi cihaz seçeneğine göre ortalama 6 litre olarak kabul edilmekte olup su tahliye hortumu sayesinde kapasite sorunu bu şekilde kalmayacaktır.

Daha detaylı bilgi ve cihaz kiralama fiyatları hakkında bizi aramanız durumunda sizlere tüm gerekli olan bilgileri sunmaktan mutlu oluruz. 

#ıslakşapkurutmacihazı #şapkurutmacihazı #şapnemkurutmacihazı #şapkurutma #şapnemikurutma #şapnemikurutmacihazı

Faydalı Bilgiler

Şap Kurutma Cihazı Özellikleri Nelerdir?

Şap içindeki nemi alma kapasitesi ortalama olarak 70 litre ve 24 saat çalışabilme özelliği aralığı 5 ile 32 sıcaklığıdır. Cihaz çok gürültülü olarak çalışmıyor gayet normal bir ses debisi mevcut 54db olmak üzere, maksimum güç tüketimi 1,27 kW olarak cihaz gücüne göre değişkenlik göstermektedir. Otomatik higrostat kontrollü bir nem alma işlemi ile kaliteli sıcak gaz defrost modu ile döner kompresör özelliğini taşır.

Şap Kurutma Cihazı Kolay Taşınıyor mu?

Taşıması çok kolay olmakta buda tekerlekleri sayesinde kolayca istediğiniz yere götürmede sorun yaşamıyorsunuz. Su haznesi cihaz seçeneğine göre ortalama 6 litre olarak kabul edilmekte olup su tahliye hortumu sayesinde kapasite sorunu bu şekilde kalmayacaktır. Daha detaylı bilgi ve cihaz kiralama fiyatları hakkında bizi aramanız durumunda sizlere tüm gerekli olan bilgileri sunmaktan mutlu oluruz.

Kiralık Şap Kurutma Cihazı Arıyorum?

Islak şap kurutma cihazı hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz nem kurutması yapacağınız alanın genişliğini ve adres bilgilerinizi firmamıza iletmeniz alanınız için en uygun kapasite ve güce sahip olan cihazın adresinize kadar getirilmesini sağlayacaktır.