Ev zemin kurutma inşaat temelinin atılmasından sonra son derece dikkatli, kontrollü ve sağlıklı bir şekilde yapılması gereken uygulamalardan biridir.

Günümüzde ise bu tip bir sorun ile karşılaşmamak için kurutma işlemlerinde kullanılmak üzere ev zemin kurutma cihazı kullanılmakta olup, bu cihaz yardımıyla çok kısa sürede nemli zemin kurutma işinde başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

Bu özelliklerin en önemli olanı ise kurutma cihazının yüksek üfleme gücüne sahip olması ve bu üfleme gücünü uzak mesafelerden de yapabilme özelliğinin olmasıdır.

Uzak mesafelerde üfleme yapılmasının sebebi ise kurutulacak nemli alanın tamamının mümkün olduğu kadar eşit derecede bir ısı ile kurutulmasının sağlanması gerekmektedir.

Kurutma cihazlarında olması gereken bir başka özellik ise zorlu inşaat çalışma koşulları ve zorlu hava şartlarında da performansından hiçbir şey kaybetmeden çalışabilecek yapıda olması gerekliliğidir.

İnşaat ortamlarında oldukça fazla toz olmasından dolayı bu toz partiküllerinin kurutma cihazını etkilemesi sonucu cihazın performansında belirli düşmeler gerçekleşebilmekte ve cihazdan istenilen derece randıman alınamamaktadır.

Cihaz seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de zorlu koşullarda cihazın çalışabilme özelliğine sahip olmasıdır.

Ev zemin kurutma işinin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için bir kurutma cihazında olması gereken bir diğer özellik ise cihazın ara vermeden çalışabilmesi ve bu süreç içerisinde performansında herhangi bir şekilde düşme olmaması gerekliliğidir.

Sorunlu olan nemli alanı daha kısa sürede kurutacak ve kurutma esnasında yaş olan alan ile kuru olan alan karıştırılmadan tek seferlik çalışma ile kurutma gerçekleştirilebilecektir.

Evde zemin kurutma işlemi gerçekleştirecek olan kurutma cihazında bulunması gereken bu özelliklerin hepsi zeminin nemden tamamen kurtulması, işlevini yerine getirebilmesi ve inşaatın sürekliliği için gerekli olmaktadır.

Cihazlarımızı direk satın alabileceğiniz gibi kısa süreli çalışmalarınız için kiralayabilme fırsatını da firma olarak sizlere sunmaktayız.

 Nemli alan kurutma için firmamızı aradığınızda yapmanız gereken alanınızın tahmini büyüklüğünü ve adresinizi tarafımıza iletmek olacaktır.

Bu bilgileri tarafınızdan aldıktan sonra nemli alanınızı kurutmayı sağlayacak kapasiteye sahip cihazı adresinize kadar getirmekteyiz.

Cihazın kullanımı hakkında adresinizde uygulamalı bir bilgilendirme sunumu yaptıktan sonra, cihazın gerekli olabilecek aparatlarını teslim edip, cihazı çalışır bir şekilde tarafınıza teslim etmekteyiz.

Zemin kurutma firmaları içerisinde cihazlarımızın performansı, personellerimizin deneyimi ve cihazlarımızın satış ya da kiralamasını gerçekleştirdikten sonra sağlamış olduğumuz servis hizmetleri ve çözüm odaklı çalışmalar sayesinde firma olarak bir adım öndeyiz.

Bu bir adım önde olmanın verdiği istek ile hem kendimizi hem de personellerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sizlere daha iyi ve daha hızlı bir hizmet vermeye çalışmaktayız.

Ev Zemin kurutma işinde hızın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Ancak kurutma işinde hız önemli olduğu kadar kontrol ve titizlik de bir o kadar önem teşkil etmektedir.

Her iki durumunda farkında olan firmamız ile nemli alanlarınızı titiz, güvenli ve hızlı bir şekilde kurutabilir ve inşaat teslimi için verdiğiniz taahhütleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

#evzeminkurutma #evzeminkurutmacihazı #evdezeminkurutmaişlemi #zeminkurutmafirmaları

Faydalı Bilgiler

Evde Zemin Kurutma İşlemi Nasıl Olmalı?

Evde zemin kurutma işlemi gerçekleştirecek olan kurutma cihazında bulunması gereken bu özelliklerin hepsi zeminin nemden tamamen kurtulması, işlevini yerine getirebilmesi ve inşaatın sürekliliği için gerekli olmaktadır. Cihazlarımızı direk satın alabileceğiniz gibi kısa süreli çalışmalarınız için kiralayabilme fırsatını da firma olarak sizlere sunmaktayız.

Ev Zemin Kurutma Nedir?

Ev Zemin kurutma işinde hızın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Ancak kurutma işinde hız önemli olduğu kadar kontrol ve titizlik de bir o kadar önem teşkil etmektedir. Her iki durumunda farkında olan firmamız ile nemli alanlarınızı titiz, güvenli ve hızlı bir şekilde kurutabilir ve inşaat teslimi için verdiğiniz taahhütleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Evin Zemininde Nem Var Ne Yapmalıyım?

Ev zemin kurutma inşaat temelinin atılmasından sonra son derece dikkatli, kontrollü ve sağlıklı bir şekilde yapılması gereken uygulamalardan biridir. Günümüzde ise bu tip bir sorun ile karşılaşmamak için kurutma işlemlerinde kullanılmak üzere ev zemin kurutma cihazı kullanılmakta olup, bu cihaz yardımıyla çok kısa sürede nemli zemin kurutma işinde başarılı sonuçlar alınabilmektedir.