Beton nem kurutma işlemi, yeni inşaatlarda mutlaka yapılmalıdır. Bunun üç tane nedeni bulunmaktadır.

Bunun birincisi, parkeye PVC çalışmaları yapılmadan önce şap nemi mutlaka belli bir değerin altında olması gerekmektedir.

Eğer bir şap tam kurumadan zemin kaplama uygulaması yapılır ise, bu malzeme kısa sürede kabaracaktır ve yeniden yapılmak zorunda kalınacaktır.

Aynı zamanda duvar diplerinde rutubet ve küf oluşumları meydana gelecektir. 

Bir şapın doğal yollarla kurumasını beklemek, yazın en iyi şartlarda 2 ya da 3 ay almakta, kışın ise hiç kurumamaktadır.

Teknik inşaat kurutma uygulaması yapılarak, bu kurutma süreci yaklaşık, on on beş gün gibi kısa bir süreye indirilmektedir.

İnşaatın kısa sürede tamamlanması için, beton nemi kurutma aşaması oldukça önem arz etmektedir.

Özellikle teslim tarihi belli olan projelerde, bu süre çok önemlidir.

İnşaat kurutmanın diğer bir nedeni ise, yeni yapılan bir inşaatın tam olarak kuruması için yaklaşık üç yıl gibi bir zaman zarfını gerektirmektedir.

Bu sebeple ıslak bir binanın, ilk üç senesinde ısıtma ve kurutma maliyetleri yüzde üç yüz daha fazla olmaktadır. Teknik kurutma ise, bu enerji maliyetlerini düşürmektedir. 

Beton nem alma kurutma işleminin zorunlu olmasının bir diğer nedeni ise, inşaatın bitiminden sonra, binada ikamet edenlerin, maruz kalacağı aşırı nem, sağlık açısından astım gibi, sağlık problemlerine neden olabilmektedir.

Bunun gibi olumsuz etkenlere maruz kalmamak açısından, binanın kurutma işlemlerinin zamanında, uzman bir firma aracılığı ile cihaz kiralanarak ya da satın alınarak, işlemlerin gerçekleştirilmesi büyük bir önem teşkil etmektedir.

Nem ve rutubet işlerinize engel olmasın. Bizim firmamız ile her şey sizin için daha basit bir hale gelsin.

Biz kurutma ve nem alma firması olarak sizlere, epoksi öncesi, istenilen nem değerine getirerek, epoksinin bir an önce yapılması ve daha uzun ömürlü olması için kurutma hizmeti vermekteyiz.

İşinde uzmanlaşmış beton nemi alma kurutma alanında birçok başarılı işe imza atmış bir firma olarak, ihtiyaçlarınız dâhilinde sizlere yardımcı olmak için çalışmaktayız.

Birçok saygın inşaat firmalarının işlerini itinayla yerine getirmekte ve bunun gibi birçok hizmette de bu sektörde ileri gelen inşaat kurutma hizmetleri firmalarından biri olmuş bulunmaktayız.

Siz de kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, hemen firmamızla iletişime geçebilir, uygun fiyat garantileriyle ve kaliteli hizmet standartlarımızla bizlerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye genelinde inşaat ve yapı kurutmak üzere, üretilmiş olan yerli sanayi tipi nem alıcı cihazlarımızı şantiyelerde kurulumunu gerçekleştirerek, projeleri hızlandırmaktayız.

Islak beton nem kurutma özelliğine sahip bu cihazlarımızla, sizlere istediğiniz ve sonuçlarından memnun kaldığınız bir hizmet garantisi veriyoruz.

Öncelikle, ortamdaki bağıl nemi yani suyu alarak, içinde yoğunlaştırıp, su haline getirip, drenaj borularıyla tahliye edilmektedir.

Beton nem kurutma konusunda ihtiyacınız olan her türlü hizmeti firmamızdan temin etme şansına sahipsiniz.

#betonnemkurutma #betonnemikurutma #betonnemalmakurutma #ıslakbetonnemkurutma

Beton nem kurutma ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için firmamızı arayarak bilgi alabilirisiniz.

BETON NEM KURUTMA

Faydalı Bilgiler

Beton Nem Kurutma İşlemi Nasıl Yapılır?

Beton nem alma kurutma işleminin zorunlu olmasının bir diğer nedeni ise, inşaatın bitiminden sonra, binada ikamet edenlerin, maruz kalacağı aşırı nem, sağlık açısından astım gibi, sağlık problemlerine neden olabilmektedir. Bunun gibi olumsuz etkenlere maruz kalmamak açısından, binanın kurutma işlemlerinin zamanında, uzman bir firma aracılığı ile cihaz kiralanarak ya da satın alınarak, işlemlerin gerçekleştirilmesi büyük bir önem teşkil etmektedir.

Islanan Beton Nasıl Kurutulur?

Bu sebeple ıslak bir binanın, ilk üç senesinde ısıtma ve kurutma maliyetleri yüzde üç yüz daha fazla olmaktadır. Teknik kurutma ise, bu enerji maliyetlerini düşürmektedir. Beton nem alma kurutma işleminin zorunlu olmasının bir diğer nedeni ise, inşaatın bitiminden sonra, binada ikamet edenlerin, maruz kalacağı aşırı nem, sağlık açısından astım gibi, sağlık problemlerine neden olabilmektedir. Islak beton mutlaka beton nem alma kurutma cihazı ile kurutulmalı.

Kiralık Beton Nem Kurutma Cihazı Fiyatları?

Islak beton nem kurutma özelliğine sahip bu cihazlarımızla, sizlere istediğiniz ve sonuçlarından memnun kaldığınız bir hizmet garantisi veriyoruz. Öncelikle, ortamdaki bağıl nemi yani suyu alarak, içinde yoğunlaştırıp, su haline getirip, drenaj borularıyla tahliye edilmektedir. Beton nem kurutma konusunda ihtiyacınız olan her türlü hizmeti firmamızdan temin etme şansına sahipsiniz. Lütfen fiyat için bizi arayın.