Pis Koku Giderme

Pis Koku Giderme Ozonu genellikle sağlık sektöründe duymuş olabilirsiniz. Oysa ozonla yapılan uygulamalar her alanda kullanılmaktadır. Ozonla pis koku giderme.

Pis Koku Giderme

Pis Koku Giderme Ozonu genellikle sağlık sektöründe duymuş olabilirsiniz. Oysa ozonla yapılan uygulamalar her alanda kullanılmaktadır.

Özellikle son dönemlerde ev temizliğinde ve araç temizliğinde kullanılan ozon uygulaması maliyet olarak da düşük olduğu için en çok tercih edilen temizlik yöntemidir.

Ozonun sık olarak kullanıldığı diğer alanlardan birisi de depo ve ambarlardır.

Kapalı alanlarda kokunun, küfün veya neme bağlı olarak oluşan lekelerin giderilmesinde ozon uygulaması etkili ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Ozon gıdalar üzerinde de kullanılabilmektedir.

Gıdalarda kullanılan ozonun en önemli etkilerinin başında gıdaların kullanım ömrünün uzatılması ve renk e koku gibi gıdaların bozulmasına sebep olacak etkenlerin ortadan kaldırılmasıdır.

Ozonla pis koku alma için dilerseniz evlerinizde su ile karıştırarak günlük temizlik sırasında kullanabilirsiniz.

Araçlar için özel olarak tasarlanarak üretilen mini ozon cihazları ile araç havalandırmanızı ve kokusunu engellemeniz mümkündür.

Hastanelerdeki ağır ilaç kokularının ve tuvalet gibi pis kokuların giderilmesi en kısa yoldan giderilmesi ozon uygulaması ile mümkündür.

Ozon uygulamalarının kullanımı büyük ve geniş alanlar için ozon jeneratörleri ile gerçekleşmektedir.

Özellikle depo ve üretim yerlerinde bulunan ürünlerin havadaki nemden ve mikroplardan etkilenerek küf veya leke oluşmasını engellemek için ozon uygulaması yapılmaktadır.

Pis koku giderme için yapılacak olan en etkili yöntemlerden birisi de ozon cihazını kullanmaktır.

Fabrikalarda veya üretim yerlerinde her ne kadar günlük olarak temizlik veya havalandırma işlemleri yapılsa da koku giderme sorunu için istenilen sonuç her zaman alınamayabilir.

Özellikle et sektöründe ve dondurulmuş gıdalar için bakterilerin üremsi çok hızlı bir şekilde olabilmektedir.

Oysa etler ve dondurulmuş gıdalar için uygulanacak ozon ile hem ortamdaki pis koku alma işlemi yapılır hem de etlerin üzerinde herhangi bir bakteri veya mikrop oluşması engellenir.

Ozon sadece koku veya temizlik için değil aynı zamanda renk dengeleyici bir özelliğe de sahiptir. Özellikle hazır su üretiminde kullanılan ozon suyun arıtılmasında yardımcı olmaktadır.

Uygulandığı alanda herhangi bir koku veya atık bırakmadığı için de herhangi bir hastalığa veya olumsuz bir soruna meydan verdiği görülmemiştir.

Kokuyu önleyen ozon evde su ile birlikte kullanılarak buzdolabı veya kokuya sebebiyet veren diğer eşyalarınızın üzerinde de kullanılabilmektedir.

Ayrıca koku ile birlikte mikroplarında giderilmesi ozonun daha çok tercih edilmesindeki en etken sebeplerden birisidir.

Firmamız bünyesinden temin edeceğiniz ozon cihazlarının kurulum aşamasında da ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Ozonun ortamdaki hava ile temasının ardından işlev görmeye başlayacağını belirtmek isteriz.

Bunun için de ozon uygulaması yaptırmadan önce profesyonel şekilde uygulama yapan kişiler ile iletişime geçerek çalışmanızı tavsiye ederiz.

Ozonla pis koku giderme her zaman olumlu sonuçlar vermeyebilir.

Bunun belli başlı sebeplerinden birisi de rutubetli bir ortamda uygulanan ozonun belirli bir zaman dimi içerisinde sadece işlevini görebileceğini belirtmek isteriz.

Rutubet sorunu tamamen yok edilmediği müddetçe ozonun işlevi kaybolduğunda rutubetin meydana çıkardığı sorunlar tekrar sizleri rahatsız etmeye başlayacaktır.

Bunun için de ozonla kötü koku giderme işlemi yapılmadan önce yapılması gereken tadilatların yapılması ozonun sunacağı hizmet kalitesini daha da yükseltecektir.

Özellikle sel veya yangın gibi kötü sonuçlanan olayların en büyük kalıcı etkilerinden birisi de kokudur.

Yangın gibi olaylardan sonra hangi alan üzerinde kullanılırsa kullanılsın ağır kokuların giderilmesi sadece ozon ile mümkündür.

Ozon kullanılan alanların eskisi gibi olduğu kanıtlanmıştır. Vakumlu temizlik cihazları ile birlikte kullanıldığında duvarlara kadar sinen kokuların yok edilmesi yine ozon uygulaması ile mümkündür.

Firmamız ile iletişime geçerek pis koku giderme işlemlerinizi için kullanabileceğiniz yöntemler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

#piskokualma #piskokugiderme #kötükokualma #kötükokualmagiderme #piskokualmacihazı #kötükokualmacihazı